Lisaks võib kõrvarõngaste kandmine teid rohkem ohtu seada.

Lisaks võib kõrvarõngaste kandmine teid rohkem ohtu seada.

Varasemad uuringud moslemipopulatsioonide kohta ramadaani ajal, kus nad paastuvad päeva jooksul ja tarbivad rikastatud süsivesikutega õhtusööki, on näidanud, et leptiini ööpäevast varieerumist saab muuta.

Teadlased oletasid, et eksperimentaalne dieet toob kaasa kõrgema leptiini kontsentratsiooni hommikul ja kogu päeva jooksul, mis suurendaks päevasel ajal küllastustunnet ja parandaks dieedi järgimist.

Mida teadlased leidsid?

Katserühm saavutas suurema kaalulanguse, samuti keharasva massi ja kõhu ümbermõõdu vähenemise. Nälja skoorid olid katserühmas madalamad. Katserühmas paranes tühja kõhu glükoosisisaldus ja keskmine päevane insuliini kontsentratsioon. Katserühmas täheldati suuremat üldkolesterooli, LDL-kolesterooli ja HDL-kolesterooli paranemist. Põletikumarkerid, sealhulgas kasvaja nekroosifaktor-α, IL-6 ja c- reaktiivset valku vähendati katserühmas rohkem. Eksperimentaalne dieet muutis leptiini ja adiponektiini ööpäevaseid kontsentratsioone võrreldes algtaseme ja kontrolldieediga

Teadlased jõudsid järeldusele:

Üldiselt oleme pärast lihtsat süsivesikutega manipuleerimist näidanud nälja/küllastustunde paranemist, kehakaalu langetamise protsessi püsivust, paremaid antropomeetrilisi tulemusi, paremat insuliinitundlikkust, metaboolse sündroomi parameetrite paranemist, vähem põletikku ja hormonaalseid muutusi. Meie tulemused annavad teadusliku aluse võimalike toitumisalternatiivide väljapakkumiseks, mis võivad olla kasulikud rasvumise, insuliiniresistentsuse ja metaboolse sündroomi all kannatavatele inimestele, kellel on raskusi kaalulangetava dieedi säilitamisel pikemas perspektiivis.

Viide:

Sofer S, Eliraz A, Kaplan S, Voet H, Fink G, Kima T, Madar Z. Suurem kaalulangus ja hormonaalsed muutused pärast 6 kuu pikkust dieeti süsivesikutega, mida süüakse enamasti õhtusöögi ajal. Ülekaalulisus (hõbe kevad). 2011 7. aprill.

Mis on Lyfe Kitchen?

Kaks endist McDonaldsi tegevjuhti on valmis kiirtoidutööstusele kõrva taha panema… pakkudes kiirtoitu, mis ei ole rämpstoitu.

Sel suvel Californias Palo Altos avatav Lyfe Kitchen on suunatud restoranituru üha populaarsemaks muutuvale “fast casual” segmendile, pakkudes eritellimusel valmistatud roogasid Panera või Chipotle stiilis.

Lyfe köögi kontseptsioon

Püüdes teenida oma “tervisliku toidu” tunnuseid, ei kasuta Lyfe Kitcheni köök üheski menüüvalikus võid, koort ega kõrge fruktoosisisaldusega maisisiirupit. Chicago Tribune’i andmetel ei praeta ühtegi menüüs olevat toitu ja iga menüüelement sisaldab alla 600 kalori. Huvitav on see, et kuigi magustoidud on väidetavalt piimavabad ning taimetoitlased ja veganid on külluses, ei kasutata menüüde kirjeldustes selliseid termineid nagu taimetoit, ?? piimavaba, ?? vegan?? või gluteenivaba. ??

Kuid Lyfe Kitchensi eristab konkurentidest tegelikult selle side kahe Ameerika ikooniga.

McDonald’s ja Oprah Winfrey

Endine McDonald’si president ja tegevjuht Mike Roberts ning endine kommunikatsiooniboss Mike Donahue loodavad järgmise viie aasta jooksul avada kuni 250 restorani üleriigiliselt.Nende ootus on, et nutikad kinnisvaraotsused, hoolikalt üles ehitatud turundus, filantroopia kui põhiprintsiip ja maitsev toit tõukavad Lyfe’i edu saavutama seal, kus teised on ebaõnnestunud.

[box]Ja kui Ronald McDonaldist ei piisa, koostab menüüd Oprah Winfrey endine isiklik kokk Art Smith.

.

Mis peaks aitama… eriti kui arvate, et Lyfe’i sihtkliendibaas on naised, kes soovivad oma kiirtoidu toitumise tegurit uuendada.

.

Maailma rasvumise statistika OEC riikide jaoks 2010

Alates 1980. aastatest on ülekaalulisus levinud murettekitava kiirusega. OECD riikides on praegu üks kahest täiskasvanust ülekaaluline ja iga kuues on rasvunud. Prognooside kohaselt suureneb ülekaaluliste inimeste osakaal järgmise 10 aasta jooksul mõnes riigis veel 1% aastas.

Intressimäärad on kõrgeimad USA-s ja Mehhikos ning madalaimad Jaapanis ja Koreas, kuid on kasvanud peaaegu kõikjal.

Rasvumise ja ülekaaluliste inimeste määr riikide lõikes 2010. aastal

Ja see pole ainult meie, täiskasvanud. Meie lapsi pole säästetud – oleme lubanud igal kolmandal maailma lapsel muutuda ülekaaluliseks.

Ja kui meie laste eluaegne rasvumine ja vastikud hüüdnimed ei olnud piisavalt halb, lühendame me ka nende eluiga.

Raskelt rasvunud inimesed surevad sarnaselt suitsetajatele 8-10 aastat varem kui normaalkaalus olevad inimesed ning neil on suurem tõenäosus haigestuda sellistesse haigustesse nagu diabeet, südame-veresoonkonna haigused ja vähk.

Ja isegi kui nad saavad hakkama narrimise ja peatse varajase surmaga, kas me tõesti tahame neid koormata kasvavate tervishoiuvõlgade summadega?

Rasvumine koormab tervishoiusüsteeme, kuna rasvunud inimese tervishoiukulud on vähemalt 25% suuremad kui normaalkaalus olevatel inimestel.

Mida me siis tegema hakkame?

OECD hinnangul on rasvumise vastu võitlemise edu võtmeks valitsuste ja erasektori koostöö.

Tervisedenduse kampaaniaid, valitsuse määrusi ja rasvunud patsiente nõustavaid perearste ühendav ennetusstrateegia väldiks igal aastal sadu tuhandeid surmajuhtumeid krooniliste haiguste tõttu. See maksaks olenevalt riigist 10–30 USD inimese kohta. Ebaõnnestumine paneks tulevastele põlvedele raske koorma.

Küsimus OECD-le

Nõustun valitsuse koostööga erasektor on globaalse rasvumise tagasipööramisel kahtlemata väga oluline, aga kuidas on lood meie – tavainimeste – mõjuga?

Miks OECD eeldab, et ainult valitsus kas äri võib muutusi mõjutada?

Näen kogu USA-s tekkivaid kogukonnarühmitusi, kes püüavad oma väikeses maailmanurgas rasvumist ümber pöörata. Ja erinevalt enamikust suuremahulistest rasvumisvastastest programmidest, mõned neist inimestekesksetest programmidest tegelikult töötavad.

Näen ka veebis tervist fitness-kogukonnad jagavad nõuandeid üksteisega kogemusi.

Seda kõike ilma miljoneid maksudollareid kulutamata, et rääkida meile sellest, mida me juba teame.

.

Pole midagi mõnusamat, kui minna jooksma eredal värskel hommikul, põrutada tenniseväljakutele liikumatul päeval või veeta vaba päev golfiväljakul kiike harjutades. Nii kosutav ja vabastav kui sport ka poleks, on vigastused liiga sageli osa sellest maailmast ja võivad takistada teid tegemast asju, mis teile kõige rohkem meeldivad. Mida saate teha, et kiiremini mängu tagasi saada?

Punase valguse teraapia pakub ravimi- ja kemikaalivaba alternatiivi valu leevendamiseks ja paranemise kiirendamiseks. Punaste ja infrapuna-LED-de kombinatsioon pakub tugevat terapeutilist kasu nahale, lihastele, kudedele ja liigestele.

See ainulaadne tehnoloogia aktiveerib endorfiinide tootmise, blokeerides samal ajal valu edastavad kemikaalid, mis pakuvad mittenarkootilist analgeesia efekti. Uuringud on näidanud, et punased LED-id 660 nanomeetri juures ja infrapuna-LED-id 880 nanomeetri juures on tõhusad spordi- ja lihasvigastuste ohjamisel ning valu leevendamisel.

DPL-teraapiasüsteem on wormin infoleht professionaalne punase/infrapuna-LED-teraapia seade, mis võimaldab käed-vabad ravimeetodeid, võimaldades teil kinnitada suured klaasid kõikjale kehale. Punased LED-id tungivad 8-10 mm sügavusele, infrapuna-LED aga 30-40 mm sügavusele, mistõttu on see kasulik spordivigastuste ravimisel.

Punase valguse teraapia võib kiirendada paranemist järgmistel juhtudel, kuigi kasu on individuaalselt erinev:

Tennise küünarnukk Golfimängija küünarnukk Õlavalu Seljavalu Sügavlihasvalu Turse Spasmid ja sõlmed Kaelavalu Jäikus Plantaarne fastsiit Palju muud ¦..

NASA kasutab LED-teraapiat lihaste ja luude atroofia leevendamiseks ning haavade ja vigastuste paranemise kiirendamiseks kosmoses. USA merevägi kasutab LED-teraapiat ka süvamereallveelaevadel. See on ohutu ja tõhus valik kõigile, kes otsivad valuvaigistust ilma ravimeid või kemikaale kasutamata.

Eelised:

Vähendab põletikku Suurendab vereringet Ergutab endorfiini tootmist Blokeerib valu edasikandvad kemikaalid Kiirendab paranemist Leevendab valu Mitteinvasiivne Valuvaba Lihtne kasutada Ohutu

Punase valguse teraapia pakub suurt leevendust ja viib teid kiiremini tagasi armastatud spordialade juurde. Spordimaailmast osaks saamisel on nii palju tervise- ja vaimseid eeliseid. Ärge laske vigastusest tingitud pettumusel takistada teid tegemast seda, mida armastate. Punase valguse teraapia annab teile võimaluse end suurepäraselt tunda ja vigastusi kergemini ravida.

Toimetaja märkus. Kuigi LED-teraapial on palju potentsiaalseid eeliseid, peaksime kõik mõistma, et see ei ole tavaline raviviis ja et mitte kõik Internetis müüdavad LED-tooted ei ole NASA kasutatava kvaliteediga. Hoiatus Emptor, mu sõbrad.

Kuigi debatt mobiiltelefonide ja ajukasvajate üle on kestnud alates sellest, kui seadmed 90ndatel levima hakkasid, on hiljutised paljastused selle pooldajate erapooletuse kohta vähe aidanud usklikke vastupidises veenda. Maikuus avaldati kauaoodatud, kümme aastat kestnud rahvusvahelise Interphone uuringu tulemused, mis osutusid nii ebaselgeks, kui me kõik arvasime, ja väidavad ühemõtteliselt, et mobiiltelefonide pikaajalise raske kasutamise võimalikud tagajärjed nõuavad täiendavaid tulemusi. uurimine. ?? Ei aita, et uuringut rahastasid Mobile Manufacturers’ Forums (rahvusvaheline telekomitootjate ühendus) ja GSM Association (mobiiltelefonide tootja).

Enamik uuringuid, mis on leidnud seose mobiiltelefonide ja vähi vahel, on olnud liiga väikesed, et neid suuremate ja rohkem rahastatud uuringute üle kuulata. Võtke näiteks dr George Carlo, kes palgati juhtima 28 miljoni dollari suurust uurimisprogrammi. Ilmselt ei saanud ta märgukirja, sest ta vallandati varsti pärast seda, kui ta avaldas avalduse, milles teatas, et ajuvähi surmajuhtumite ja mobiiltelefonide vahel on ilmne seos. Rühm WHO Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri IARC teadlasi esitas eelmisel kuul nimekirja teadlastest, keda süüdistati erapoolikuses, kuna nad on varem olnud Motorola ja teiste mobiiltelefonide tootjate pikaajalised töötajad.

Olenemata sellest, kas arvate, et toimub rahvusvaheline varjamine või mobiiltelefonifirmad lihtsalt väldivad massilist hüsteeriat, on parem karta kui kahetseda. Püüdke vältida telefoni kõrval magamist ja hoidke telefon alati kõrvast vähemalt ühe tolli kaugusel. Isegi kui telefon on välja lülitatud, hajuvad elektriväljad kiiresti, kuid magnetväljad ei ole ainult need, mida on seostatud vähiga, vaid nende hajumine võtab palju kauem aega. Valjuhääldi või sinihamba kasutamine nii palju kui võimalik aitab samuti vähendada kiirgusega kokkupuudet ning hõlbustab piletit hankimata sõites rääkimist.

Lisaks võib kõrvarõngaste kandmine teid rohkem ohtu seada. Metall võib tegelikult säilitada magnetvälja, pikendades teie kokkupuudet kiirgusega isegi pärast telefoni käest panemist. See kehtib ka teiste ehete kohta. Näiteks metallist käekella kandmine, mille läheduses on Interneti-satelliitantenn, juhib magnetvälju piki teie nõelravi meridiaane, mis teadaolevalt muudavad teid pikaajalise kokkupuute korral vähile vastuvõtlikumaks.

Kuigi mobiiltelefonifirmade pidev surve uurimisrühmadele ei näe kindlasti hea välja, ei ole see siiski tõend selle kohta, et mobiiltelefonide ja vähi vahel pole põhjuslikku seost. Aga hei, selles peab olema midagi, kui nad kulutavad nii palju raha, et takistada tõe väljatulekut, eks?

Ameeriklased on rohkem kui kunagi varem kinnisideeks oma noorusliku välimuse säilitamisest. Kes saab neid süüdistada? Noorusliku välimuse säilitamine toob kaasa palju olulisi immateriaalseid eeliseid. Kuigi mõned on selle eesmärgi saavutamiseks kasutanud isegi operatsioone, on vananemise aeglustamiseks palju mõistlikum viis – ja see toimib ka sõidu ajal.

Auto akende toonimise põhjused?

Kui teie sõidukile on paigaldatud klaaside toonimine, neelab see mitmesuguseid elemente. Kõige tähtsam on see, et paljud kiled blokeerivad kuni 99,9% UV-valgusest; tegur, mis aitab oluliselt kaasa vananemisele. Kuigi päikesekaitsekreemi kasutamine on kõige soovitatavam basseini või randa külastades, on paljudel napilt aega seda igapäevasesse rutiini lisada.

UV-valgusega kokkupuude sõidu ajal?

Kuna enamik meist sõidab praegu rohkem kui kunagi varem, kipume alahindama kokkupuudet UV-valgusega, millesse me teel viibime. Kui inimene sõidab 90 minutit päevas, teeb see kokku peaaegu 2 päeva kuus. Kujutage ette, et teie naha tervisele on kasu, kui vähendate peaaegu kahepäevast kokkupuudet UV-valgusega?

Rohkem kui vananemine, tarbetu UV-kiirguse vältimine võib oluliselt vähendada riski haigestuda nahavähki ja muid terviseprobleeme, mis võivad tekkida, kui nahka ei võeta tõsiselt. Kas te ei tahaks teada, et olete andnud endast parima, et vältida tarbetuid terviseprobleeme?

Kuigi on tõsi, et naha eest hoolitsemine võib sageli tähelepanuta jääda (eriti nende puhul, kes viibime suurema osa päevast siseruumides), on seda siiski oluline kaaluda. Isegi kui eelistate heledaid aknatooni toone, võite siiski oodata oma tervisele piisavat UV-kaitset. Tehes mõõdukaid jõupingutusi kaitstud sõidukiga sõitmiseks, võite teha oma tervisega imet.

Rühm teadlasi viis läbi uue uuringu, mis näitab võimalikku seost kõrge D-vitamiini taseme ja nahavähi vahel. Uuringu viisid läbi Melody J. Eide Detroidi Henry Fordi haiglast ja mitmed tema kolleegid. Nende uuring hõlmas 3223 valgenahalist isikut, kellel oli suur risk haigestuda nahavähki.

Kõik katsealused olid 10–15 aastat enne uuringu läbiviimist küsinud nõu osteoporoosi tekke kohta. Seetõttu oli nende seerum toimikus, mis näitas, et neist saavad uuringus suurepärased katsealused. Töörühm otsustas otsida seost D-vitamiini ja nahavähi vahel.

Pärast patsientide valimist uuringusse jagasid Eide ja tema kolleegid nad eraldi rühmadesse. Nad kategoriseeriti nende 25-hüdroksü-D-vitamiini taseme alusel, mis näitas, kui hästi nende keha D-vitamiini omastas ja säilitas. Alumises 25% rühmas ei olnud mittemelanoomse nahavähi tekkerisk peaaegu sama suur kui nendel, kes kuulusid 25-aastasesse rühma. % uuringust.

Uuringus oli madalam marginaal või viga, kuna see hõlmas patsientide pikaajaliste haiguslugude vaatamist. Jennifer Stein New Yorgi ülikooli Langone’i meditsiinikeskuse Ronald O. Perelmani dermatoloogiaosakonnast ütles, et parem on tugineda haiguslugudele kui patsientide mälestustele.

Teadlased kasutasid HMO andmebaasi ka juhtude otsimiseks, kus patsientidel diagnoositi basaalraku- ja lamerakk-kartsinoomidega seotud probleeme. Uuritud patsiendid said järelkontrolli keskmiselt 10 aasta jooksul. Nad leidsid 240 mittemelanoomse nahavähiga patsienti. Samuti leidsid nad veel 212 inimest, kes kannatasid kas lamerakk- või basaalrakulise lameraku all.